صفحه اصلی

درباره ما

تماس با ما

RSS
 


۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ
   سخنان آقای فرماندار یا مصداق ساده لوحی است و یا…

مدیرانی که فراموش کرده اند که در دولتی پست گرفته اند که رئیس اش مدعی است دولتش دولت اخلاق است. شما نظر دهید این سخن را قبول می کنید که یک مدیر ارشد یک شهرستان بگوید:« یک مشت دزد و آدم ساده لوح مخالف برجام هستند»


به گزارش دزفول نیوز به نقل از پلاک: داستان برخی از مدیران شهرستان ما نیز برای خودش حکایتی شده است،حکایتی که نمی دانیم باید به حال این دسته خندید یا گریه کرد؟!

مدیرانی که وقتی داغ می کنند هرچه به ذهنشان رسید بر زبان می آورند و اصلاً کاری هم به آخرت و قیامت و جوابگویی و آبروی مومن ندارند.

مدیرانی که فراموش کرده اند که در دولتی پست گرفته اند که رئیس اش مدعی است دولتش دولت اخلاق است. شما نظر دهید این سخن را قبول می کنید که یک مدیر ارشد یک شهرستان بگوید:« یک مشت دزد و آدم ساده لوح مخالف برجام هستند»

این جمله از ظهر روز چهارشنبه از طریق شبکه مجازی پخش شده است و امید داریم که گوینده به خاطر این ادبیات از مردم فهیم دزفول عذرخواهی کند. عذرخواهی از آنانی که به آنان تهمت زده است بماند با کرام الکاتبین!که او بد طور بازخواست می کند.

اگر مقصود جناب فرماندار به عنوان مدیر ارشد، که در جلسه شورای اشتغال اینگونه حرف زده است،منتقدان برجام است، بد نیست که بداند این برجام که اینطور از آن دم می زند و همه منتقدان را دزد خطاب می کنند اگر سند بی نقصی و فتح الفتوح بود که نمایندگان مجلس و شورای عالی امنیت ملی و از همه مهم تر مقام معظم رهبری بر آن حاشیه و تذکرات و پیش شرط هایی نمی نوشتند. در ثانی بد نیست به این مدیر مودب!! برخی از منتقدان را معرفی کنیم :۱- دکتر عباسی رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی که هدف ترور ناموفق تیم ترور صهیونیست ها شد و رزمنده دوران دفاع مقدس. آیا ایشان دزد است؟ اگر دزد و یا ساده لوح بود که مانند برخی ازهمفکران اصلاح طلب این آقای مدیر به دامان غرب فرار می کرد. این ساده لوح است؟ اگر ساده لوح بود چگونه دانشمند هسته ای شد و نامش در لیست ترور جا گرفت؟ اگر ساده لوح بود به سادگی سرویس های جاسوسی بیگانه می توانستند او را طعمه خود کنند مانند برخی از تیم هسته ای دولت اصلاحات.

۲- دکتر سعیدزیباکلام ،استاد تمام دانشگاههای تهران. این مخالف و منتقد دزد است؟ اگر دزد بود که بایستی به مانند برخی از استادان دانشگاه شیفه غرب بیگانگان او را در سر حلوا حلوا می کردند.

۳- دکترسعیدجلیلی، رئیس تیم مذاکره کننده سابق و از جانبازان دوران دفاع مقدس؛ایشان دزد و یا ساده لوح هستند؟ اگر این نسبت ها به او می چسبید پس چگونه به عنوان رئیس تیم مذاکره کننده انتخاب شد و نیز از سوی رهبر انقلاب به عنوان نماینده معظم له در شورای عالی امنیت ملی انتخاب و هنوز هم در این پست انجام وظیفه می کند. البته شاید اگر او هم دل راکتور اتمی اراک را با بتن پر می کرد و در فردو به جای فعالیت هسته ای شهربازی آنجا احداث می کرد و حفره های فردو را تونل وحشت می کرد امروز یک مدیر دسته چندمی در یک شهرستان او را دزد خطاب نمی کرد.

۴- سردار کوثری از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس و فرمانده اسبق قرارگاه امنیتی ثارالله تهران و نماینده سه دوره مجلس آیا ساده لوح و دزد است؟!فرماندهی که به ساده زیستی مشهور و به عنوان مطیع ولایت در اذهان شناخته شده است.

دهها استاد دانشگاه و اساتید حوزه علمیه و صدها دانشجویان دوره های ارشد که از جوانان مومن وانقلابی نیز هستند که در کشور نام آشنا هستند و از منتقدان برجام به شمار می روند، که این مدیر دزفول به همه آنان تهمت زد! که بدینوسیله ما به نوبه خود از آنان پوزش می طلبیم و گوییم حساب این شخص را از مردم فهیم دزفول جدا نمایند.

برجامی که خود مسئولان ارشد دولتی دستاوردش را «هیچ»عنوان نموده اند و کارشناسان امر بر این باور هستند که برجام بهترین دستاوردش برای اروپاییان شده است تا ایران را بازار فروش اجناس خود نمایند.

کلام آخر باید بگوییم:ساده لوح آنان هستند که به جای اینکه محور وحدت باشند مرکز تفرقه در بین مدیران دیگر هستند و با حرفهای نسجیده اذهان عمومی را متشنج می کنند.

باید به این آقا عرض کنیم که مدیریت ارشد یک شهر با چاله میدان فرق دارد،آنهم شهری مانند دزفول با دیرینه با فرهنگ و اصالت. پس بهتر است این ادبیات باب نشود که اگر شد مطمئناً گریبان همین مدیر را نیز خواهد گرفت.

شنیده شده است که این مسئول در دوران دولت دکتراحمدی نژاد به دلیل اینکه هیچ مسئولیتی نداشته است و به نوعی خلع شده بود و کاری ساده در استان به او واگذار کرده بودند به شدت از آن دولت کینه دارد و خلاصه اینکه همه را با یک چوب می راند. پس تقصیر ندارد!!

جهت افزایش اطلاعات عمومی این مدیر باید عرض کنیم که:کسی مخالف مذاکرات و نتیجه مذاکرات ۱۲ ساله هسته ای نیست بلکه منتقد برخی از بندهای برجام و اعتماد بیش از حد دولت به آمریکا است ،آمریکایی که هر روز یک بهانه برای عدم اجرای برجام درست می کند به گونه ای که دیگر دبه در آوردن آمریکا صدای خود مسئولان ارشد دولت یازدهم را نیز درآورده است.

ختم کلام اینکه: این سخنان جز ایجاد دودستگی چیزی به همراه ندارد و این مهم را مسئولان بدانند و اگر نمی دانند بهتر است باردیگر سخنان رهبرمعظم انقلاب را در این خصوص مطالعه نمایند. ونیز سخنان جناب فرماندار در این جلسه نقدهای جدی دارد که فرصت دیگر می طلبد،مثل این که گفته اند:”انقلاب اسلامی با گرسنه و فقیر به جهان صادر نشده است بلکه با پول و سرمایه و پیگیری و اگر حرفی در دنیا می زنیم بابت پشتیبانی هایی است که انجام شده است.” به ایشان سفارش اکید می کنیم که بروند پیام قبول قطعنامه امام را بخواهند و تعارض این سخنش را با جملات امام بررسی نمایند. ما اگر با پول انقلاب را صادر می کردیم که دشمنان هراسی نداشتند چرا که آنان دهها برابر ما هزینه می کنند؛ولی چه نتیجه ای گرفته اند؟!ما انقلاب را با اسلام صادر کردیم ،ما انقلاب را با مقاومت در برابر استکبار صادر کردیم.

این سخنان آقای فرماندار یا مصداق ساده لوحی است و یا…

انصارحزب الله شهرستان دزفول

lineنظر مخاطبان:نظرات کاربران:

1- گزینه های ستاره دار الزامی هستند.
2- ایمیل شما محرمانه خواهد بود.
نام *
ایمیل
سایتدر حال حاضر نظرسنجی نداریم

حمایت آمریکا از تغییر نظام سیاسی در ایران

آقای روحانی! هنوز هم ملاک جیب مردم است؟

جنایت‌هایی که آمریکا به‌خاطر آنها باید عذرخواهی کند

۱۰۰۰ روز برای «تقریبا هیچ» گذشت حالا مردم را سرگرم کنید!

اعتراف دولت روحانی پس از ۳ سال؛ احمدی‌نژادم آرزوست!

حاشیه های انتشار فیش حقوقی مدیران

آن روی سکه برجام را هم ببینیم

چرا جنجال علیه جمهوری اسلامی زیاد است؟

فروش اجباری آب سنگین

فاجعه‌ای که اقتصاد ایران را تهدید می‌کند

اطلاعیه دفتر احمدی نژاد درباره غارت ۲ میلیارد دلاری آمریکا

اوراق آمریکایی در «دولت اصلاحات» خریده شد

بالاخره سیف درباره نتایج برجام راست گفت یا دروغ!

توهین و تحقیر؛ آمریکایی‌ها چگونه از ظریف استقبال کردند؟

روحانی دهه هفتاد؛ روحانی دهه نود

ناتوانی دوباره دیپلماسی دولت یازدهم

چه شد که سیف به همه چیز اعتراف کرد؟

افزایش ۲۵۰ هزار تومانی یارانه در دولت یازدهم!

عده‌ای از معامله برد برد سخن می‌گویند، اما منظورشان باج دادن به آمریکاست

محسن رضایی :بعد از برجام نه اشتغال گسترش یافت نه اجناس ارزان شد

سخنگوی احمدی نژاد در خوزستان/ گردهمایی بزرگ اصولگرایان اهواز

سرنوشت نامعلوم کارت‌های سوخت/ زنگنه دقیقاً دنبال چیست؟

دستمزد ۹۵ کارگران تعیین شد +جدول

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی ۲۰ اسفند واریز می‌شود

نتایج نهایی انتخابات مجلس در شهر تهران

بذرپاش: مجلس «وکیل‌الدوله» کشور را در شرایط رکود نگه می‌دارد

فرار از مطالبات معیشتی مردم؟

تهدید یک عضوکارگزاران به افشاگری‌علیه عارف

کوچک زاده به نمایندگی از ملت استعفاء داد

مصباحی‌مقدم: احتمال انتخاب روحانی در دوره بعد ضعیف است

با این خانواده تصادف کردید، منتظر پلیس نمانید! فرار کنید!

شریعتمداری: عصای موسی(ع) باطل‌السحر برجام!

توهین به معلمان ایرانی و عزتی که به پاسپورت ایرانی بازگشت!

تیمی از شورای امنیت برای بررسی حادثه صفی‌آباد دزفول عازم خوزستان می‌شود

کیهان: ۴۰ روز رِشتید تا پنبه کنید؟!

وزیر بهداشت: شاید انتقال برخی پیکرها ممکن نباشد

آقای روحانی! چرا در آینده!؟ همین امروز پاسخ انتقادات را بدهید

کیهان: قانون جنگل و بادکنک‌های رنگی!

روایتی نزدیک از اتفاقات خیابان ۲۰۴ منا

مگر قرار نبود یک ریال هم از بودجه ۹۴ به نتایج مذاکرات گره نخورد؟

ما معذرت می خواهیم…

مجری انتخابات ترکیب مجلس آینده را مشخص‌کرد!

معاون اول دولت روحانی در قوه قضاییه محاکمه خواهد شد

نتایج آزمون استخدام پیمانی استانداری خوزستان و فرمانداری ها اعلام شد+اسامی

ماجرای گریه مهدی هاشمی در اوین

رای‌گیری شورای امنیت برای تحریم‌های ایران

فرماندار حاضر در سخنرانی احمدی‌نژاد برکنار شد

از ﻓﺮدا ﺑﺮف ﻣﯽ آﯾﺪ، آﻣﺎدﻩ ﺑﺎﺷﯿﺪ !

آیت‌الله صافی مبلغ فطریه را اعلام کرد

پايگاه اطلاع رسانی رهبر

پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دزفول

پایگاه اطلاع رسانی دزفول نیوز

پایگاه خبری انصارحزب الله شهرستان دزفول

 
 
 

کليه حقوق محفوظ ميباشد . نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع ميباشد.
.Copyright ©2018 dezfulnews.com. All right reserved